Kontakt z naszą firmą:

Mob: +48 601 186 386
Tel. +48 17 783 73 25 
Mail: biuro@panalarm.pl 
GG: 1711995 
Skype: igor.paciorkowski

Dziś mieliśmy przyjemność pracować dla firmy MEGADEKO z Kamienia w województwie podkarpackim. 

Nasz zespół zamontował system monitoringu IP którym steruje rejestrator firmy BCS.

Tym razem montowaliśmy kamery z mikrofonem BCS-P-222RSAM.

Zakres prac

  • wykonanie okablowania
  • instalacja elementów poszczególnych systemów
  • programowanie centrali alarmowej

Dziękujemy za zaufanie. 

Jeśli i Ty jesteś zainteresowany wyceną i montażem systemu monitoringu zapraszamy do kontaktu tel. 601186386 przeprowadzimy bezpłatną wycenę.

Za nami kolejny montaż systemu alarmowego w Rzeszowie. Tym razem usługę wykonywaliśmy dla Pana Mariusza Bieda, który na ulicy Geodetów 1a prowadzi warsztat samochodowy.

Nasz zespół zamontował system alarmowy którym steruje centrala alarmowa firmy Satel.

Zakres prac

  • wykonanie okablowania
  • instalacja elementów poszczególnych systemów
  • programowanie centrali alarmowej

Dziękujemy za zaufanie. 

Jeśli i Ty jesteś zainteresowany wyceną i montażem systemu alarmowego zapraszamy do kontaktu tel. 601186386 przeprowadzimy bezpłatną wycenę.

Możemy się pochwalić wykonaniem kolejnej instalacji monitoringu kamer IP. Wykonaliśmy ją dla firmy Hydro Met z Harta. Naszemu klientowi zamontowaliśmy kamery firmy BCS, a dokładnie P-214RWSA-G. Całość podłączyliśmy do internetu i skonfigurowaliśmy tak aby klient miał dostęp z laptopa, tabletu i smartfona. Dziękujemy Panu Pawłowi za zlecenie nam tego montażu kamer.

W ostatnich dniach wykonaliśmy modernizację systemu kamer w magazynach sklepu Malinowe.com.pl Zostały dołożone dwie kamery IP w tym jedna na zewnątrz budynku, która obserwuje podjazd do firmy. Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.

Telewizja przemysłowa, monitoring wizyjny, wideo nadzór, telewizyjne systemy dozorowe – to system pozwalający na śledzenie z odległości zdarzeń rejestrowanych przez jedną do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie. W skład systemu wchodzą głównie rejestratory i kamery, z których obraz jest transmitowany do centrum odbiorczego, gdzie personel na monitorach może obserwować rejestrowane zdarzenia. Ważnym elementem telewizji przemysłowej jest również klawiatura sterująca, posiadająca zwykle wbudowany dżojstik do manipulowania kamerami PTZ, pozwalająca na sterowanie całym systemem CCTV. Monitoring wizyjny, określany też jako telewizja dozorowa, różni się od zwykłej telewizji tym, że obraz z kamer jest przesyłany (przez kabel lub drogą radiową) i odbierany tylko w centrum odbiorczym, a nie w nieograniczonej liczbie odbiorników.

Najczęstszy deklarowany cel instalacji monitoringu wizyjnego to poprawa bezpieczeństwa, chociaż badania skuteczności prewencyjnej tego środka nie potwierdzają jego efektywności. Kwestionowane są w związku z tym wydatki ponoszone na monitoring wizyjny przez administrację centralną i samorządy.

Obecnie pojęcie telewizji przemysłowej zostało w dużej mierze wyparte przez monitoring wizyjny lub wideo nadzór, co jest właściwie anglicyzmem, lecz skuteczniej opisuje zakres i dziedzinę przedmiotu, o którym mówi.

Monitoring wizyjny obecny jest m.in. w takich obiektach jak centra handlowe, hipermarkety, kasyna gry, tereny firm, ulice miast, place, przejazdy kolejowe, itp.

Według jednej z definicji telewizyjne systemy dozorowe - to zespoły środków technicznych i programowych przeznaczonych do obserwacji, wykrywania, rejestrowania oraz sygnalizowania warunków wskazujących na istnienie niebezpieczeństwa powstania szkód lub zagrożeń osób i mienia.

Podstawowe składniki telewizyjnych systemów dozorowych to:
kamera przemysłowa,
serwer wideo,
rejestrator wideo lub cyfrowy rejestrator wideo,
centrum monitoringu,
klawiatura sterująca.

10
Lat doświadczenia
500
Klientów
1000
Zamontowanych czujników ruchu
2000
Zamontowanych kamer

KONTAKT Z NASZĄ FIRMĄ

SIEDZIBA:
os. Piastów 8 lok. 14
31-623 Kraków

ODDZIAŁ:
ul. Nagietkowa 7 lok. 2
35-604 Rzeszów

tel.: 17 783 73 25
tel.: 12 362 73 25
tel. komórkowy 601 186 386
e-mail: biuro@panalarm.pl
www.panalarm.pl

GG: 1711995

Masz pytania?

Zostaw telefon, oddzwonimy:
Adres e-mail::
Imię i nazwisko:
Telefon:
Wiadomość:
Wyślij kopię do mnie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale wymagane do przetworzenia zapytania. Mam świadomość, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ardero z siedzibą os. Piastów 8 lok.14, 31-623 Kraków.